Pytania ogólne :

1. Jak umieścić shoutbox na . . . ?
Jeżeli nie wiesz, jak umieścić swój shoutbox w jakimś popularnym serwisie, to możesz skorzystać z naszego przewodnika dla shoutboxów.
Jeżeli nie znajdziesz tam swojego serwisu, to nie znaczy, że umieszczenie shoutboxa nie jest możliwe. Aby shoutbox działał, musisz wkleić po prostu jego kod na swoją stronę. Najlepiej jednak w razie problemów skontaktuj się z nami, a my zobaczymy, co da się zrobić :).


2. Jak umieścić quiz na [nazwa] blogu ?
Jeżeli nie wiesz, jak umieścić swój quiz w jakimś popularnym serwisie blogowym, to możesz skorzystać z naszego przewodnika dla quizów.
Jeżeli nie znajdziesz tam swojego serwisu, to nie znaczy, że umieszczenie quizu nie jest możliwe, choć jest taka szansa. Niestety, nie wszystkie serwisy blogowe pozwalają na tak podstawową czynność jak umieszczenie na stronie kodu javascript. Nie pozwala na to choćby serwis blog.onet.pl. Najlepiej jednak skontaktuj się z nami, a my zobaczymy, co da się zrobić :).


3. Czy wreszcie zrobicie również forum ?
To jest dość niewygodne pytanie :). Odpowiedź brzmi : zrobimy, choć nie wiemy czy w najbliższym czasie :].


4. Czy będziecie pobierać opłaty za Wasze usługi ?
Za podstawową funkcjonalność na pewno nie, więc możesz się o to nie bać. Być może wprowadzimy pewne ulepszenia, które będą płatne. Na razie wszystko jest za darmo i w najbliższym czasie się to nie zmieni.


5. Jakie możliwości ma ten serwis ?
Obecnie możesz stworzyć tutaj własne quizy dla Twoich przyjaciół i sprawdzić jak poradzą sobie z ich rozwiązaniem :). Stworzony quiz możesz dowolnie edytować, zarządzać wynikami quizu, oglądać udzielane przez uczestników odpowiedzi, oglądać statystyki odpowiedzi, dodawać i edytować pytania, ale przede wszystkim : stworzony quiz możesz umieścić bezpośrednio na swojej stronie www lub blogu!
Możesz również stworzyć shoutboxy, które również możesz umieścić na swojej stronie www. Każdy może się wypowiedzieć, a shout jest natychmiast widoczny na Twojej stronie - Ty możesz moderować wpisy. Jest to taka księga gości nowej generacji :).


6. Czy będę mogła/mógł usunąć stworzony quiz / shoutbox ?
Tak. Serwis udostępnia możliwość usuwania quizu oraz pojedynczych pytań a także shoutboxa oraz pojedynczych shoutów.


7. Czy mogę usuwać wypowiedzi z shoutboxa ?
Tak. Wybierz odpowiedni shoutbox oraz opcje 'edytuj'. Tam możesz juz usuwać shouty z shoutboxa.


8. Jak wyłączyć reklamy ?
Zapoznaj się z naszą ofertą wyłączenia reklam.