O serwisie deszczowce.plO nas
Serwis deszczowce.pl jest liderem na polskim rynku serwisów oferujących dodatki na stronę. Oferowane komponenty są szybkie, bezpieczne, w pełni darmowe i niezawodne. Charakteryzują się także wysoką jakością estetyczną, którą nasi użytkownicy doceniają od lat.

Deszczowce.pl to przede wszystkim ludzie zaangażowani w swoją pracę, wkładający wiedzę i doświadczenie w każdy projekt. Potwierdza to nasz status na rynku i tysiące zadowolonych użytkowników.

Zawsze darmowe
To prawda - oferowane przez nas dodatki na stronę są darmowe. Nie planujemy pobierać opłat za oferowane przez nas usługi w wersjach podstawowych.

Nasze wartości

Serwis deszczowce.pl działa w oparciu o wartości, które są ważne dla nas i naszych użytkowników. Aktywnie wcielamy je życie podczas realizacji wszystkich projektów oraz w codziennych kontaktach z naszymi użytkownikami.

  • Wiarygodność - zawsze działamy uczciwie, nasze zasady są jasne
  • Wspólny sukces - troska o klienta to nasz priorytet
  • Doskonałość - konsekwentnie dążymy do tego by zadziwiać perfekcją
  • Szybkość - działamy sprawnie, pomagamy najszybciej jak to możliwe
  • Niezawodność - nasze produkty są godne zaufania
  • Pasja - do każdego projektu podchodzimy z zaangażowaniem
  • Ciągły rozwój - nieustannie inwestujemy w rozwój nowych projektów.
  • Otwartość - poważnie traktujemy propozycje i sugestie naszych użytkowników
  • Silny zespół - pracujemy razem, wspieramy się i nawzajem motywujemy


Pomóż nam promować jakość
Wszystkich posiadaczy swoich serwisów internetowych, chcących wspomóc naszą stronę, zapraszamy do umieszczania na łamach swoich stron naszego linku:


Krótka historia serwisu

Początki:

Serwis deszczowce.pl narodził się w 2006 roku i jego prototyp powstawał w około 3 miesiące. Zmieniał się wygląd, zmieniały się niektóre funkcje aż w końcu ruszyliśmy!

Już od początku swojego istnienia serwis cieszył się niezwykłym powodzeniem. Jego popularność zaskoczyła samych twórców, choć wiedzieli oni, że to doskonały produkt ;). Szybko zdobliśmy uznanie użytkowników, lecz nie spoczęliśmy na laurach - wciąż dokładaliśmy nowe rzeczy, usprawnialiśmy i zmienialiśmy.

Nasze starania opłaciły się - obecnie serwis dociera do ponad 100 000 użytkowników dziennie. Dziękujemy!

Przyszłość:

Dalsze plany to wprowadzanie kolejnych udogodnień, dodatkowych opcji oraz komponentów. Będziemy dokładać wszelkich starań, by serwis był jak najwygodniejszy i jak najbardziej pomocny. Wszystko jednak wymaga czasu.

Chcielibyśmy również poznać Waszą opinię o stronie. Być może macie pomysły, co można by jeszcze zmienić lub poprawić w serwise. Jeżeli tak, to prosimy przesłać je korzystając z działu kontakt.

Chcemy jak najlepiej odpowiadać Waszym potrzebom!

Jeżeli jesteście ciekawi, czym zajmujemy się teraz, zapraszamy do działu Newsy.